Biuletyn Informacji Publicznej
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Szukaj w tym dziale:

Pierwsze spotkanie informacyjne dotyczące Programu „Czyste powietrze” odbyło się dnia 28 czerwca 2021 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Tolkmicku. Ze względu na ograniczenia lokalowe spotkanie odbyło się dla zamkniętej grupy osób zainteresowanych Programem.

Drugie spotkanie informacyjne dla mieszkańców Gminy Tolkmicko dotyczące Programu „Czyste powietrze” odbędzie się dnia 7 lipca 2021 r. o godzinie 16.30 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Tolkmicku przy ul. Świętojańskiej 1.

Zapraszam na trzecie spotkanie  informacyjne dla mieszkańców Gminy Tolkmicko dotyczące Programu „Czyste powietrze”, które odbędzie się dnia 9 grudnia 2021 r. o godzinie 16.00 w Świetlicy Wiejskiej w Pogrodziu.

Zapraszam na czwarte spotkanie  informacyjne dla mieszkańców Gminy Tolkmicko dotyczące Programu „Czyste powietrze”, które odbędzie się dnia 14 grudnia 2021 r. o godzinie 16.00 w Świetlicy Wiejskiej w Suchaczu.

Zapraszam na piąte spotkanie  informacyjne dla mieszkańców Gminy Tolkmicko dotyczące Programu „Czyste powietrze”, które odbędzie się dnia 28 grudnia 2021 r. o godzinie 16.00 w Świetlicy Wiejskiej w Kadynach.

Zapraszam na szóste spotkanie informacyjne dla mieszkańców Gminy Tolkmicko dotyczące Programu „Czyste powietrze”, które odbędzie się dnia 28 marca 2022 r. o godzinie 16.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Tolkmicku przy ul. Świętojańskiej 1.

Zapraszam na siódme spotkanie informacyjne dla mieszkańców Gminy Tolkmicko dotyczące Programu „Czyste powietrze”, które odbędzie się dnia 16 maja 2022 r. o godzinie 16.00 w Świetlicy Wiejskiej w Kamionku Wielkim.

Zapraszam na ósme spotkanie informacyjne dla mieszkańców Gminy Tolkmicko dotyczące Programu „Czyste powietrze”, które odbędzie się dnia 18 maja 2022 r. o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej im. Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Łęczu.  

Zapraszam na dziewiąte spotkanie informacyjne dla mieszkańców Gminy Tolkmicko dotyczące Programu „Czyste powietrze”, które odbędzie się dnia 23 maja 2022 r. o godzinie 16.00 w Świetlicy Wiejskiej w Suchaczu.

 

Kierownik

Miejsko-Gminnego

Ośrodka Pomocy Społecznej

Joanna Charyton